iOrgSoft Flip Video Converter for Mac

iOrgSoft Flip Video Converter for Mac 3.3.9

Oglądaj wideo z kamery Flip na wielu urządzeniach

Zalety

  • Łatwy w obsłudze
  • Duża ilość wyjściowych formatów konwersji wideo
  • Podstawowe opcje edycji wideo

Wady

  • Brak możliwości wgrania napisów

Bardzo dobry
8

iOrgSoft Flip Video Converter for Mac to program służący do konwersji klipów wideo. Jak sama nazwa wskazuje konwerter adresowany jest szczególnie do posiadaczy kamer "Flip". W praktyce iOrgSoft Flip Video Converter for Mac może przydać się każdemu.

iOrgSoft Flip Video Converter for Mac wspiera wszystkie modele kamer Flip, takie jak Flip Ultra, Flip Ultra HD, Flip Video Mino, Flip Video Mino HD czy Flip SlideHD. Formatem wejściowym obsługiwanym przez iOrgSoft Flip Video Converter for Mac są oczywiście formaty używane przez kamery Flip do nagrywania wideo: MP4, H.264 i AVI, zarówno w standardowej jakości jak i w HD. Możemy je konwertować na ogromną ilość formatów: MOV, 3GP, DivX, XviD, czy FLV. Możemy również zgrać samą ścieżkę dźwiękową i zapisać ją w formatach MP3, WAV, AMR, FLAC i innych.

Interfejs iOrgSoft Flip Video Converter for Mac jest prosty w użytkowaniu. W dodatku jeśli chcemy przenieść nasze wideo na jakieś urządzenie przenośne (komórkę, iPoda, PSP, playera MP4, czy tablet), nie musimy znać formatów jakie są przez to urządzenie obsługiwane. Wystarczy wybrać z listy konkretny model.

iOrgSoft Flip Video Converter for Mac umożliwia nie tylko zwykłą konwersję wideo z jednego formatu na drugi. Dzięki temu programowi możemy również łączyć wideo, dzielić, przycinać je lub obracać. iOrgSoft Flip Video Converter for Mac pozwala również na zwiększenie kontrastu, jasności oraz nasycenia obrazu.

iOrgSoft Flip Video Converter for Mac przyda się nie tylko posiadaczom kamer Flip, ale wszystkim posiadaczom kamery nagrywającej wideo w formacie MP4, H.264 lub AVI.

iOrgSoft Flip Video Converter for Mac

Download

iOrgSoft Flip Video Converter for Mac 3.3.9

Opinie użytkowników o iOrgSoft Flip Video Converter for Mac